10 Maj 2024
Data: 10 - 19.05.2024
Miejsce wydarzenia: Wydarzenia toczyć się będą na terenie całego województwa!

pokaż na mapie

Warsztaty, wykłady, spektakle, koncerty, gry interaktywne, prezentacje, konkursy, eksperymenty – m.in. takie atrakcje przygotował Uniwersytet w Białymstoku na jubileuszowy XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Uczelnia zaprasza do siebie szczególnie we wtorek, 14 maja - to dzień UwB w ramach PFNiS, ale dużo będzie się działo także w inne festiwalowe dni. Na wszystkie imprezy jest wstęp wolny, na większość należy się wcześniej zarejestrować.
Data: 10.05.2024
Miejsce wydarzenia: Kampus UwB