WYDZIAŁY
Struktura
Wschodni Ośrodek Transferu Technologii
Kuźnie Kompetencji
Współpraca z zagranicą
Erasmus+

Struktura organizacyjna administracji centralnej


 


Kanclerz
mgr Tomasz Zalewski
tel. 85 745 71 15, fax: 85 745 70 73
e-mail: kanclerz@uwb.edu.pl


Zastępca Kanclerza
mgr inż. Wojciech Pilichowski
tel. 85 745 70 16, 85 745 71 15, fax: 85 745 70 73
e-mail: wojciech.pilichowski@uwb.edu.pl


Zastępca Kanclerza - Kwestor
mgr Katarzyna Łyszczarz
tel. 85 745 71 15 
e-mail: k.lyszczarz@uwb.edu.pl


p.o. Zastępcy Kwestora
Regina Sokołowska
tel. 85 745 70 33
e-mail: kwestura@uwb.edu.pl


Dział Rektorski
mgr Agnieszka M. Bujakowska - kierownik
tel. 85 745 70 02 
e-mail: bujakowska@uwb.edu.pl


Rzecznik prasowy
mgr Katarzyna Dziedzik
tel. 85 745 70 04 
e-mail: k.dziedzik@uwb.edu.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy
mgr Halina Stefanowicz - kierownik
tel. 85 745 70 58
e-mail: ac-dag@uwb.edu.pl


Dział Aplikacji Komputerowych
mgr inż. Michał Sidoruk - kierownik
tel. 85 745 70 07
e-mail: m.sidoruk@uwb.edu.pl


Dział Dydaktyki
mgr inż.  Aneta Aleksandrowicz - kierownik
tel. 85 745 71 36
e-mail: aneta.aleksandrowicz@uwb.edu.pl


Dział Spraw Studenckich
mgr Iwona Dzbeńska - kierownik
tel. 85 745 72 11
e-mail: i.dzbenska@uwb.edu.pl

  • Sekcja Biuro Karier
    mgr Marcelina Wojno – kierownik
    85 745 70 79
    e-mail: ac-bk@uwb.edu.pl
    www.bk.uwb.edu.pl
  • Sekcja - Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych
    dr Patrycja Goryń – Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych
    85 745 78 89 (780 203 071)
    biuro.pelnomocnikaon@uwb.edu.pl
  • Sekcja Organizacji Studenckich i Toku Studiów
    mgr Paulina Drażba
    Tel. 85 745 71 11
    e-mail: p.drazba@uwb.edu.pl



Dział Finansowo-Księgowy
mgr Karolina Hryniewicka - Sawko - kierownik
tel. 85 745 70 34
e-mail: k.sawko@uwb.edu.pl


Dział Ewidencji, Inwentaryzacji i Likwidacji Majątku
mgr Anna Nalewajko - kierownik
tel. 85 745 72 20
e-mial:  a.nalewajko@uwb.edu.pl 


Dział Inwestycji i Remontów
mgr inż. Elżbieta Drągowska - kierownik
tel. 85 745 70 32
e-mail: e.dragowska@uwb.edu.pl
e-mail: ac-dirk@uwb.edu.pl   


Dział Nauki
dr hab. Monika Kondratiuk – Nierodzińska - kierownik
tel. 85 745 71 21
e-mail: ac-dn@uwb.edu.pl


Dział Obsługi Technicznej
inż. Jerzy Hajczuk - p.o. kierownika
tel. 85 745 73 63
e-mail: dot@uwb.edu.pl 


Dział Promocji
mgr Agnieszka Jabłońska-Perkowska - p.o. kierownika
tel. 85 745 70 97
e-mail: a.jablonska@uwb.edu.pl 


Dział Płac i Podatków
Halina Woźniak - p.o. kierownika
tel. 85 745 70 60
e-mail: sekcja-plac@uwb.edu.pl


Dział Spraw Osobowych
mgr Elżbieta Matys - kierownik
tel. 85 745 70 42
e-mail: ac-dso@uwb.edu.pl


Sekcja Spraw Socjalnych
mgr Alicja Kotowicz - kierownik
tel. 85 745 71 22
e-mail: ac-dss@uwb.edu.pl


Dział Sieci Komputerowych
dr Czesław Byliński - kierownik
tel. 85 745 70 92
e-mail: bylinski@uwb.edu.pl
e-mail: dask@uwb.edu.pl


Dział Współpracy Międzynarodowej
mgr Anna Sylwia Maj - kierownik
tel. 85 745 70 21
e-mail: a.maj@uwb.edu.pl


Dział Zamówień Publicznych
mgr Joanna Szaciło - kierownik
tel. 85 745 71 17
e-mail: ac-dzp@uwb.edu.pl


Samodzielna Sekcja ds. Bhp i Ppoż.
mgr Krzysztof Kamiński
tel. 85 745 70 45
e-mail: ac-bhp@uwb.edu.pl 


Samodzielna Sekcja - Kancelaria Ogólna
Krystyna Strużanowska
tel. 85 745 71 13


Samodzielna Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych
mgr Piotr Kalinowski - kierownik
tel. 85 745 70 71
e-mail: ac-sso@uwb.edu.pl


Zespół ds. Audytu i Kontroli
mgr Robert Dąbrowski
tel. 85 745 70 47
e-mail: audyt@uwb.edu.pl


Zespół ds. Analiz Ekonomiczno-Finansowych 
mgr Anna Jarzęmbska
tel. 85 745 71 34
e-mail: a.jarzembska@uwb.edu.pl 


Zespół Radców Prawnych
mgr Elżbieta Nawrocka - Łazuk
tel. 85 745 70 68
e-mail: ac-zrp@uwb.edu.pl
mgr Michał Prutis
tel. 85 745 70 68
e-mail: mprutis@uwb.edu.pl


Samodzielna Sekcja - Uniwersyteckie Centrum Rekrutacji
mgr Agnieszka Grajewska - kierownik
tel. 85 745 70 53
e-mail: rekrutacja@uwb.edu.pl