WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Warsztaty poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

19 MAJA 2017r. (piątek) BDN PAN organizuje warsztaty „Krok po kroku" poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Warsztaty odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz. 9:30-15:30. Najbliższa edycja będzie skierowana do naukowców reprezentujących NAUKI ŚCISŁE I PRZYRODNICZE (PANELE PE I LS).

Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z tworzeniem wniosku projektowego ERC.
Podczas całodziennego spotkania przekazane zostaną informacje m.in. odnośnie oceny dorobku naukowego i CV naukowca,  przygotowania dobrego abstraktu, szczegóły dotyczące ustalania kosztów badań i tworzenia budżetu, dokumentacji oficjalnej i poradnikowej, spraw etycznych i wielu innych kwestii.

Warsztaty obejmą część teoretyczną - prezentacyjną, a także szereg ćwiczeń, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane na tydzień przed warsztatami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.