WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Konkurs ABSOLWENT ROKU 2017

 

KONKURS ABSOLWENT ROKU 2017Zasady udziału

Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i opisać co sprawia, że wybijają się ponad tłum. 

- Zgłoszenia można wysyłać do 30 Czerwca 2017 r. 

 

Zwycięzca polskiej edycji konkursu ogłoszony zostanie 7 Lipca 2017 roku i przejdzie do międzynarodowego finału, który rozstrzygnie sié 14 Lipca.

NAGRODY

·  Staż w wiodącej firmie (w tym eBay, L’Oreal, Google, Sony) w jednym z 16 krajów w których Adzuna prowadzi działalność

·  Nagroda pieniężna w wysokości 4 800 zł

·  Kursy online o wartości do 200 GBP

·  Sesja coachingowa 1-na-1

Dlaczego przygotowaliśmy konkurs?
Wyszukiwarka ofert pracy Adzuna ponownie połączyła siły z najlepszymi specjalistami ze świata biznesu oraz firmami, aby wybrać i nagrodzić najwybitniejszych absolwentów 2017 roku. 

 

Sytuacja zawodowa absolwentów potrafi być trudna, co w dużej mierze wynika ze znacznej konkurencji na rynku pracy. W Polsce nie brakuje utalentowanych studentów, jednak aby zabłysnąć, należy wybić się ponad tłum i dać się zauważyć przyszłemu pracodawcy. 

 

Osoby stawiające pierwsze zawodowe kroki potrzebują możliwości przedstawienia swoich atutów. Chcielibyśmy dać tegorocznym i zeszłorocznym absolwentom możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony i ułatwienia sobie startu na pierwszym etapie kariery.

 

Strona konkursowa:
http://www.adzuna.pl/graduate-of-the-year.html