Mamy patent na niezapomniane wakacje

90 dni studenckich wakacji – to nie tylko odpoczynek, to też czas na nowe znajomości i nowe doświadczenia. Taką możliwość już od wielu lat oferuje studentom Program “PROJEKTOR - wolontariat studencki”.

W wakacje PROJEKTOR proponuje studentom wyjazd do małych miejscowości, aby dzielić się swoją pasją. Wolontariusz może spędzić 4 lub 5 dni z przyjaciółmi w pięknych zakątkach Polski. Projekt wakacyjny to 5 godzin lekcyjnych dziennie, a po zajęciach możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, poznawania okolic bez ponoszenia kosztów.

Dlaczego za darmo?
Szkoła zapewnia wyżywienie oraz nocleg, a za dojazd i materiały na projekt student otrzymuje zwrot kosztów z PROJEKTORA.

Co można robić na projekcie?
Wolontariusze PROJEKTORa zazwyczaj realizują projekty artystyczne, sportowe, animacyjno-integracyjne oraz dotyczące nauk ścisłych. Student może zrealizować autorski projekt lub zainspirować się pomysłami jakie znajdzie na platformie PROJEKTORA (app.projektor.org.pl)

Dlaczego warto?

• Opcja wakacji za darmo.
  • Możliwość odwiedzenia pięknych zakątków Polski.
  • Można zabrać znajomych i spędzić czas z przyjaciółmi.
  • To oryginalny pomysł na zrobienie czegoś nietuzinkowego i niecodziennego - odpoczynek od rutyny – po to są wakacje!
  • Benefity – aktywność jest nagradzana w programie punktowym PROJEKTORa
  • Zabawa – można wziąć udział w grze “Projektor Play&Go” i wygrać zwrot kosztów biletów weekendowych, co umożliwia przedłużenie wspólnych wakacji i dalszą podróż.

Jak to działa?
Zajrzyj na stronę: LINK. Znajdziesz tu mapę z lokalizacjami, które możesz odwiedzić i informacje jak krok po kroku zrealizować projekt wakacyjny w PROJEKTORze.