Bezpłatne kursy języka niemieckiego

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu w Białymstoku ogłasza kolejną rekrutację na bezpłatne kursy języka niemieckiego sponsorowane przez firmę CERI International!

Zarejestruj się na bezpłatny kurs przez USOSweb i przyjdź na spotkanie organizacyjne w dniach:

• Kurs A1/A2 16.X.2018 (wtorek) godz.18 ul.Liniarskiego 3/IN s.7  - mgr D. Żmudzka
  • Kurs A2/B1 29.X.2018 (poniedziałek) godz.18 Świerkowa 20B s.2.20 - mgr B. Poskrobko

Rejestracja w Usosweb od 9.10. do 15.11.2018 lub zapisy na adres: spnjo@uwb.edu.pl

Warunki zaliczenia: regularne uczęszczanie na zajęcia, aktywny udział, praca własna studenta. Po otrzymaniu zaliczenia istnieje możliwość wpisu do suplementu do dyplomu w rubryce inne osiągnięcia (na wniosek uczestnika kursu).

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!!!