Sposób na efektywną naukę prawa

Jesteś Studentem Prawa i masz już dość wkuwania wszelkich zawiłości prawnych i kodeksów?

Prawo to jedna z tych dziedzin nauki, której nasz mózg niestety... nie lubi. I to jest zła wiadomość. Jest jednak inna, która powinna Cię bardzo ucieszyć:

Przez to, że Prawo wymaga tyle ,,pamięciówki", jest też dziedziną w której techniki pamięciowe dają najbardziej spektakularne efekty!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak nie utrudniać swojemu mózgowi zapamiętywania, lepiej się skupić, zdać każdy egzamin w pierwszym terminie i zapomnieć o wkuwaniu zapisz się jak najszybciej (bo liczba miejsc jest ograniczona) na BEZPŁATNE SZKOLENIE ON-LINE z trenerem efektywnych technik nauki: Dorotą Filipiuk (możesz ją sprawdzić na kanale YouTube). Kliknij tutaj: link.

W ostatniej edycji, przy której również do Państwa pisałam, w szkoleniu wzieło udział ponad 2000 Studentów i jeszcze więcej obejrzało powtórkę. Będę wdzięczna i tym razem za pomoc!