WYDZIAŁY

Tax'n'You 2017

LET’S BEGIN THE TAX GAME | PRZEDŁUŻONA REJESTRACJA


Rejestracja do konkursu podatkowego Tax’n’You 2017 została przedłużona do 7 maja. Na zwycięzców czekają oferty płatnych praktyk lub pracy w jednym z biur KPMG w Polsce oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla najlepszej trójki finalistów nagrody finansowe: 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł. Warto spróbować swoich sił i rozpocząć karierę w charakterze doradcy podatkowego.

 

Tax’n’You to coroczny konkurs z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Konkurs skierowany jest do:

Ÿ  studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,

Ÿ  studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,

Ÿ  studentów l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,

Ÿ  absolwentów, którzy ukończyli studia magisterskie w 2016 roku.  


Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You należy wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i do 7 maja wypełnić formularz rejestracyjny oraz rozwiązać ankietę konkursową. Na podstawie udzielonych odpowiedzi i czasu rozwiązania ankiety do finału zostaną zakwalifikowane 24 osoby, które 19 maja wezmą udział w finale w Warszawie. Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania: kazus wraz z prezentacją, panel dyskusyjny oraz znajomość terminologii podatkowej. Uczestnicy będą pracować
w grupach, jednak ich starania będą oceniane indywidualnie przez Kapitułę Konkursu.  Na 24 finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe dla najlepszej trójki (I miejsce – 5000 zł, II miejsce – 3000 zł, III miejsce – 2000 zł).

Rejestracja do konkursu została przedłużona do 7 maja.  

Więcej informacji na stronie:  kpmg.taxandyou.pl