Współpraca z zagranicą

Szanowni Państwo,

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski podjął decyzję o:

1. przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku oraz kontynuowania zajęć w formie kształcenia zdanego dla studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do 24 maja 2020 r.,
  2. przedłużeniu terminu ograniczenia pracy na terenie uczelni do 24 maja 2020 roku.

Decyzja nr 1/2020
Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UwB
z dnia 03.04.2020
w sprawie zasad prowadzenia sprawozdawczości dotyczącej zajęć w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych na UwB

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku do 10 kwietnia 2020 r.

W tym okresie prosimy o kontakt e-mailowy:
szkoladoktorska.nh@uwb.edu.pl
a.skrodzka@uwb.edu.pl