,,Rodzinne harce" - warsztaty w UCK

Data wydarzenia 30-10-2017

Uniwersyteckie Centrum Kultury i Julita Wołkowycka z Aire - Terapia Tańcem zapraszają na warsztaty „Rodzinne harce, czyli ruch, zabawa, rozwój dla małych i dużych”.

Warsztaty „Rodzinne harce” skierowane są do rodziców/opiekunów i dzieci w wieku 3-10 lat. Łączą w sobie elementy ruchu kreatywnego, ruchu rozwijającego według metody Weroniki Sherborne, terapii tańcem i ruchem oraz arteterapii. Poprzez wspólne zabawy ruchowe, tańce hulańce, muzykowanie i twórcze rysowanie uczestnicy mają szansę rozwinąć wzajemną więź, a także świadomość ciała, muzykalność, twórczość, spontaniczność, pewność siebie oraz umiejętność współpracy w grupie z dziećmi w różnym wieku.

Będziemy biegać, skakać, tańczyć, turlać się i przeciągać się... Będziemy nurkować w oceanie, jeździć konno, szybować wysoko... Robić dziwne miny i wydawać dziwne dźwięki… I co tylko wymyślimy, i na co tylko będziemy mieć ochotę! Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci duże i małe! ;)

Wskazany jest luźny, niekrępujący ruchów strój. Warto też wziąć ze sobą wodę do picia.

Termin: 8 lub 9 listopada (do wyboru), godzina 17.30-18.30
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. K. Ciołkowskiego 1N (kampus UwB)
Obowiązują zapisy: rezerwacje@uwb.edu.pl. Prosimy o podanie w mailu wybranego terminu oraz imion uczestników (dzieci i rodziców/opiekunów). Liczba miejsc jest ograniczona - potwierdzeniem rezerwacji jest mail zwrotny od organizatorów.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST NIEODPŁATNY.