Szkoła Letnia “Finance for Five” – rekrutacja trwa

Data wydarzenia 19-06-2019

W ramach projektu Szkoła letnia “Finance for Five” - realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej - Wydział Ekonomii i Zarządzania organizuje międzynarodową szkołę letnią z zakresu finansów.

Formuła Szkoły przewiduje cykl zajęć w języku angielskim – łącznie 60 godzin wykładów, po 12 godzin w każdym z pięciu obszarów:

- finansów międzynarodowych,

- finansów UE,

- finansów publicznych, 

- finansów lokalnych,

- finansów przedsiębiorstw.

Szkoła realizowana będzie w dniach 9 - 20 września 2019 r. (od poniedziałku do piątku), na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB. Udział w Szkole jest bezpłatny. Szkoła kierowana jest do studentów Uniwersytetu w Białymstoku. Liczba miejsc jest ograniczona: 25. Kryteria kwalifikacji znajdują się w załączonym formularzu rejestracyjnym.

Rekrutacja już trwa. Studentów zainteresowanych uczestnictwem w Szkole prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres financeforfive@uwb.edu.pl bądź złożenie w Sekretariacie Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB: ul. Warszawska 63, pokój 107, najpóźniej do 26 lipca 2019 r.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami projektu: financeforfive@uwb.edu.pl.

 


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH