Biuro Karier
Aktualności

Ogólnopolski tydzień kariery

W dniach 18-22 października 2021 r. obchodzony jest Ogólnopolski Tydzień Kariery, inicjatywa Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność."

Celem wydarzenia jest inspirowanie i promowanie działań doradców zawodowych na rzecz planowania i budowania ścieżek karier, wyboru zawodu, oceny kompetencji, kreatywnego podejścia do radzenia sobie ze zmianami, czy poszukiwania pracy - na szczeblu regionalnym i lokalnym.

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz  Powiatowe Urzędy Pracy na terenie województwa podlaskiego, organizują w tym tygodniu wiele wydarzeń, takich jak wizyty, spotkania, dyżury doradcze, giełdy pracy czy konsultacje skierowane m.in. do osób poszukujących pracy, absolwentów czy uczniów wchodzących na rynek pracy.

Z uwagi na istniejące ograniczenia oraz środki ostrożności, wiele spotkań ma charakter indywidualny, zdalny lub jest przeznaczona dla ograniczonej liczby osób (po wcześniejszym umówieniu się na dany termin).  

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń oraz do udziału w nich.

Harmonogram wydarzeń OTK 2021 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku
 
Harmonogram wydarzeń OTK 2021 w Powiatowych Urzędach Pracy