Biuro Karier
Aktualności

Projekt rozwojowy dla wolontariuszy

Już po raz drugi zapraszamy na wyjątkowy, bezpłatny  program rozwoju kluczowych kompetencji społecznych takich jak: przewodnictwo, motywowanie innych, wspieranie współpracowników, umiejętne zwracanie się do słuchaczy i przekonywanie ich, przyjmowanie konstruktywnej krytyki czy posługiwanie się mową ciała.

Projekt jest skierowany do studentów prawa i administracji, którzy nie ukończyli 29 r.ż. Będzie trwał 10 miesięcy – od grudnia 2020 r. do końca września 2021 r.

90 uczestnikom, którzy zdecydują się na kontynuowanie lub rozpoczęcie wolontariatu w Fundacji i zakwalifikują się do programu, zapewnimy profesjonalną diagnozę kompetencji społecznych, ciekawe szkolenia oraz opiekę mentorów, a na koniec – oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie programu i poziom kompetencji rozwiniętych dzięki niemu.

To już ostatnia szansa, by dołączyć do tego projektu i zdobyć certyfikat, który zmieni CV absolwenta uczelni, w dokument świadomego swoich kompetencji społecznych przyszłego pracownika. Zapraszamy 28 listopada, w sobotę na udział w spotkaniu on-line w formie warsztatu

Zapisy: LINK