Wybory Rektora Uniwersytetu w Białymstoku na kadencję 2024-2028

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej Uniwersytetu w Białymstoku zwołuje

w dniu 24 kwietnia 2024 r. o godz. 14.00 w auli Wydziału Matematyki
i Wydziału Informatyki (nr 1056), ul. K. Ciołkowskiego 1M

posiedzenie Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku celem wyboru rektora Uniwersytetu w Białymstoku na kadencję 2024-2028.
Przypominam o konieczności posiadania ze sobą mandatu elektora.

Przewodnicząca
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Uniwersytetu w Białymstoku
Dr hab. Anna Doliwa-Klepacka, prof. UwB
Białystok, dnia 5 kwietnia 2024 r.