Studia prowadzone w językach obcych

Studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie prowadzone na zasadach odpłatności dla cudzoziemców podejmujących studia w języku innym niż polski

Etapy postępowania w sprawie przyjęcia na studia

Harmonogram

Rejestracja kandydatów w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) i wnoszenie opłaty rekrutacyjnej przez kandydatów.

03.06-28.07.2024 r.

Egzamin wstępny/rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów (w przypadku kierunków, na których zasady rekrutacji przewidują taki egzamin/rozmowę).

Egzamin/rozmowa ze znajomości języka wykładowego w przypadku kandydatów cudzoziemców wymagających uzyskania takiego potwierdzenia od uczelni w procesie rekrutacji.

30.07.2024 r.

Ogłoszenie kandydatom wyników postępowania w sprawie przyjęcia na studia w systemie IRK na osobistych kontach rejestracyjnych.

02.08.2024 r.

od godz. 13.00

Przyjmowanie kompletu wymaganych dokumentów do podjęcia studiów. Dokumenty powinny być dostarczone do siedziby Uniwersyteckiego Centrum Rekrutacji.

05–30.08.2024 r.

do godz. 13.00

Ogłoszenie kandydatom ostatecznych, zweryfikowanych wyników postępowania w sprawie przyjęcia na studia w systemie IRK na osobistych kontach rejestracyjnych.

02.09.2024 r.

od godz. 13.00