1 grudnia 2023 r. - OKN pt. „Przyszłość prawa własności intelektualnej”

PPWI www
Data: 01.12.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa przy ul. Mickiewicza 1

Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Polska Izba Rzeczników Patentowych – Okręg Podlaski mają zaszczyt zaprosić na OKN pt. „Przyszłość prawa własności intelektualnej”, która odbędzie się 1 grudnia 2023 r. na Wydziale Prawa UwB.

Konferencja wpisuje się w obchody XXX-lecia Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.
W ramach wydarzenia odbędzie się panel ekspercki, w którym dyskusję nad kształtem prawa własności intelektualnej podejmą rzecznicy patentowi – naukowcy, prawnicy z polskich uczelni, następnie głos zostanie oddany młodym naukowcom.

Koordynator wydarzenia: dr Magdalena Rutkowska-Sowa, m.rutkowska@uwb.edu.pl

Harmonogram konferencji 493.88KB [ .pdf ]