Uniwersyteckim Centrum Kultury zaprasza na sesje ruchowo-relaksacyjne

zajęcia ruchowo-relaksacyjne

Od 16 kwietnia, w godzinach 14.00-14.45 oraz 15.00-15.45, a później w każdy wtorek, Uniwersyteckie Centrum Kultury przy ul. Ciołkowskiego zaprasza studentów i pracowników UwB na sesje ruchowo-relaksacyjne prowadzone przez Ksymenę Wojtkowską. Zapisy nie są wymagane – wstęp wolny, bezpłatny. Grupy otwarte. Przy ładnej pogodzie, sesje będą się odbywały na podwórku.

Ksymena Wojtkowska – kognitywistka i socjolożka, pisze doktorat z filozofii na Uniwersytecie w Białymstoku. Zajmuje się filozofią umysłu i procesów poznawczych, powiązaniem pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami. Tańczy od ponad 20 lat. Interesuje ją choreografia, improwizacja i świadomość ciała w ruchu. Jako edukatorka prowadzi warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla młodzieży oraz zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych. Od kilku lat współpracuje z Fundacją UwB i Uniwersyteckim Centrum Kultury.