„Ad rem”, czyli krótki kurs łaciny - bezpłatne zajęcia online

AD REM - kurs łaciny - grafika

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu w Białymstoku proponuje studentom w roku akademickim 2023/24 bezpłatne dodatkowe zajęcia językowe z Łaciny poza programem studiów.

Quis homo eruditus sine linguae Latinae scientia?
(Kimże jest człowiek wykształcony bez znajomości języka łacińskiego?)

„Ad rem”,
czyli krótki kurs łaciny

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na ogólnouczelniane zdalne zajęcia z języka łacińskiego, na platformie EduPortal, którzy chcieliby:
- rozpocząć naukę języka łacińskiego od początku, czyli „ab ovo” jakby powiedzieli starożytni Rzymianie
- przypomnieć język łaciński, bo „Repetitio est mater studiorum” (Powtarzanie jest matką nauk.)

Zajęcia w wymiarze 35 godzin rozpoczną się w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024.

Pierwsze spotkanie odbędzie się on-line (platforma EduPortal):
Grupa 1- 23.10.2023r (poniedziałek) o godz. 18.00
Grupa 2- 25.10.2023r (środa) o godz. 18.00

Rejestracja w Usosweb od 04.10. do 30.10.2023 r.

Warunki zaliczenia: regularne uczęszczanie na zajęcia, aktywny udział, praca własna studenta. Po otrzymaniu zaliczenia istnieje możliwość wpisu do suplementu do dyplomu w rubryce inne osiągnięcia (na wniosek uczestnika kursu).

Kontakt z prowadzącą mgr Aliną Pawłowską: alina.pawlowska@uwb.edu.pl

lub z sekretariatem Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych: spnjo@uwb.edu.pl